WhatsApp
KAYDIR

Hakkımızda

İhsan ÇİFTÇİ yapı kurulduğu günden bugüne çalışmaları her gün ilerlemekte olup, AYDIN ilinin Didim ilçesinde hizmet vermektedir. İHSAN ÇİFTÇİ YAPI 1998'den günümüze dek dürüstlük ve istikrar politikalarını gözeterek yapmış olduğu başarılı çalışmalarla inşaat sektöründe kökleşmiş örnek bir firmadır. İhsan ÇİFTÇİ YAPI yaşamalanları konusunda uzmanlaşmış ve bugün bölgesinde inşaat sektörünün önde gelen firmalarından biri olmuştur. Projelerimiz, insan ve doğa odaklıdır.

Hakkımızda

İHSAN ÇİFTÇİ YAPI, kurulduğu günden bugüne çalışmaları her gün ilerlemekte olup, AYDIN ilinin DİDİM ilçesinde hizmet vermektedir. İHSAN ÇİFTÇİ YAPI, 1998'den günümüze dek dürüstlük ve istikrar politikalarını gözeterek yapmış olduğu başarılı çalışmalarla, inşaat sektöründe kökleşmiş örnek bir firmadır. İHSAN ÇİFTÇİ YAPI yaşam alanları konusunda uzmanlaşmış ve bugün bölgesinde inşaat sektörünün önde gelen firmalarından biri olmuştur. Projelerimiz, insan ve doğa odaklıdır.

 

İnsanların mutlu bir şekilde yaşayabileceği, proje alanına uygun, akılcı çözümler üretmek temel yaklaşımımızdır. Firmamız kurulduğu günden bu yana, alanında uzmanlık isteyen çalışmalar için sonsuz özverisini günümüz teknolojisiyle birleştirerek, mükemmel bir alt yapı oluşturmuş, böylelikle günümüz koşullarına uygun rahatlığın ve konforun sınırsızca hissedildiği alanlar yaratmıştır.

Zaman ve kalite bizim için çok önemlidir. Bu nedenle, mevcut projelerimizi taahhüt ettiğimiz zaman ve kalitede siz değerli müşterilerimize sunmak, bizim için olmazsa olmazdır. İHSAN ÇİFTÇİ YAPI, inandığı değerler ve çizdiği hedefler doğrultusunda, bugüne kadar ürettiği projelerde, %100 başarıya ulaşmanın haklı gururuyla ve özgüveniyle, bundan sonra gerçekleştireceği tüm projeleri de başarıyla tamamlayacak olmanın güvencesini vermektedir.

 

VİZYONUMUZ

Çözüm ağırlıklı bir çalışma modelini benimsemektedir. Buna göre deneyimli personel, iş ahlakı ve kaliteden ödün vermeyecektir. Bütün faaliyetlerimizde mükemmelliği yakalamak, genel yaklaşımımızdır. İHSAN ÇİFTÇİ YAPI, işinde uzman ve kalifiye personeli barındırarak, şehrimizde ve bölgemizdeki, en kaliteli firmalar arasında gösterilen bir kurumsal yapı oluşturmayı hedef edinmiştir. Yaptığı inşaat çalışmalarıyla görsellik ve işlevsellikte, insanımıza ve bölgemize refah katmayı, böylelikle ülkemizdeki en kaliteli şirketler arasına girmeyi amaç edinmiştir.

MİSYONUMUZ

İnşaat çalışmalarıyla, sektörüyle ilgili evrensel boyutta müşteri memnuniyeti, çalışma ufkunu genişletmek, çağdaş, bilimsel, teknolojik ve bilgi birikiminin egemen olmasını sağlayacak, toplumun gelişmesine katkıda bulunacak çalışmalar üretmektir. Bu misyonu gerçekleştirmek için İHSAN ÇİFTÇİ YAPI, bugün ulaştığı düzeyi aşarak, tüketici boyutunda mükemmelliği ölçü alan bir çalışma ve hizmet yeri haline getirmeyi amaçlamaktadır.

 

01.
0
BİTEN PROJELER
0
DEVAM EDEN PROJELER
Copyright © 2023. Her Hakkı Saklıdır. | İhsan Çiftçi Yapı
ÜSTE ÇIK